Jump to content

Asphalt 9: Legends

Önerilen İletiler

Asphalt 9: Legends; Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan, gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. Rüyalarının aracını seç ve dünya çapında muhteşem mekanlarda yarış. Sınırlarını aş ve pistin efsanesi haline gel!

ARCADE YARIŞINDA YENİ BİR DEVRİM A'dan Z'ye tüm detaylarına sadık kalınmış gerçek arabalar, HDR teknikleri ve her bir yarışı gişe rekoru kıran bir filme çeviren baş döndürücü görsel ve parçacık efektleri içeren bu hiper gerçekçi yarış oyununa kendini kaptır.

EN PRESTİJLİ ARABALAR Dünyanın en inanılmaz hız makinelerini topla. Her bir araç, gelmiş geçmiş en cazip Asphalt yelpazesini yaratmak için görselliğe ve yüksek performansa bağlı olarak dikkatle seçildi.

KİŞİSELLEŞTİRME PARMAKLARININ UCUNDA Arabana en uygun rengi ve materyalleri seçmek için yeni araba düzenleyiciyi kullan. Ayrıca jantlar ile fren kaliperlerinin renklerini seçerek ve karbon parçalar ekleyerek araçlarını tamamen kişiselleştirebilirsin.

NEFES KESİCİ MEKANLAR Aslına sadık muhteşem mekanlarda, 70'ten fazla pistte, yer çekimi tanımayan yarışlarda yüreğin ağzına gelsin. Amerika'nın kırlarında devasa kasırgaların kıyısında yarış, Himalayalar'da heyelanlardan sakın ve muhteşem akrobasiler yapmak için rampaları kullan.

ARCADE EĞLENCESİNE KAPIL Nitro şoku yapmak için nitronu doldur ve ses duvarını aş. İstediğin zaman 360° yapıp rakiplerini göz alıcı bir şekilde alt etmek için frene iki kez dokun.

EFSANE OL Kariyer moduna adım atıp 60'tan fazla sezonu ve 800'den fazla yarışı tamamla. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 7 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.

İNANILMAZ YARIŞ KONTROLLERİ Oyunculara yarışın eğlencesine odaklanma lüksünü sağlayan yenilikçi TouchDrive kontrol sisteminde ustalaş. Manuel kontrollere (direksiyon kırmak için cihazı eğ veya ekrana dokun) de geçebilir ve profesyonel bir Asphalt yarışçısı gibi sürmeyi öğrenebilirsin.

BİR ELİN NESİ... Asphalt serisinde bir ilk olan Kulüp özelliğiyle kafa dengi oyunculardan oluşan bir topluluk yaratabilirsin. Dönüm noktası ödüllerinin kilidini açmak ve Kulüp lider panosunda tırmanmak için Kulüp üyelerinle iş birliği yap.

Fiyat: Ücretsiz

Gereksimler: 

Minimum gereksinimler

İşletim SistemiWindows 10 sürümü 14393.0 veya üzeri

Mimari x64

GrafiklerIntel HD Graphics 4000

İşlemciCore i3 (3.3 GHz)

DirectXSürüm 10

Bellek: 4 GB

Önerilen gereksinimler

İşletim SistemiWindows 10 sürümü 14393.0 veya üzeri

Mimari x64

GrafiklerIntel HD Graphics 4000

İşlemciCore i3 (3.3 GHz)

DirectXSürüm 10

Bellek: 4 GB

Değerlendirme: 4.7/5 ( 18.7 Kişi )

Pegi: 7

Kaynak: Kaynak Linki

Not: Resmi kaynak linki ve indirme linki aynıdır, kaynak linki üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.