Jump to content

Windows 11 Pro 2022


Falcon

Önerilen İletiler

  • Yönetici

 

7fso5uc.jpg

 

Windows 11 Pro 21h2 Is Derlemesi 22000.282 TPM Fix! 

Optimum Performans | Tüm fonksiyonlar aktif | TPM Fix! | MSOffice2016 | WinRAR | MS-C++paketleri

UEFI - Legacy Kurulum destekli Eski bilgisayarlarada kurulabilir.

Temel düzeyde performans tanımlanmıştır. En son çıkan Windows 11 Pro 21h2 Is Derlemesi 22000.282 iso paketi kullanılmıştır.
Kısayol ön ekleri kaldırılmıştır. Program ve dizin kısayollarına, kısayol ekini eklemez. Masaüstü simgelerinin tamamı aktif gelir.
File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır.
Her bilgisayara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz!
Netframe work 3.5 + Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir.
Windows defender deaktif konumda dileyen tekrar açabilir şekilde. Herhangi bir kaldırma işlemi uygulanmamıştır kullacaklar hesaba katıldı.
Microsoft EDGE tarayıcı ana giriş sayfası "Google Türkiye" olarak tanımlı gelir. İlave olarak Reklam engelleyicisi Ublock-Origin entegredir reklamları engeller.
Gerçeğe en yakınlığıyla bilinen startisback başlat menüsü uygulaması sisteme kurulmuştur. Görev çubuğu sol kısma konumlandırılmıştır.
Sistem tam otomatik User olarak katılımsız kurulum tanımlanmıştır. Bu sayede büyük zaman tasarrufu sağlandığı az çok hepimizce bilinmektedir hızlı kurulum.
Masaüstünde "Gerekli" adlı klasör içerisinde Sağtık menüye kullanışlı görevler eklenecek araç eklendi + Online driver yükleyicisi + Lisans aracı eklenmiştir.
Windows 11 güncellemeleri sürücüler otomatik olarak sisteme kurulmaya programlanmıştır. Güncelleme gecikmeleri, yeniden başlatma gibi meşkuliyetler rafa kaldırılmıştır.
TMP hata iletisi Pil vb güvenlik önyükleme zorunlukları sorunları giderilmiştir. Diğer normal sistemler gibi rahat şekilde kurulum sağlanmıştır ileti çıkmaz.
Sistemden herhangi bir dosya çıkarılmamış veya eklenmemiştir.  Herşey orijinal yapısıyla durmaktadır yapılan işlemler sadece deaktif etmeden ibarettir.
Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir.
Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar rufus ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler. Internet bağlıyken microsoft hesap sayfası çıkmaktadır. İnternet deaktif konumda kurmanız önerilir. Tpm Fix!

Gizli İçerik

 

 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.