Jump to content

Adobe Illustrator 2022 26.5 | Katılımsız | Full İndir


Önerilen İletiler

adobe-illustrator-logo-775faf240b-seeklo 


Adobe Illustrator , tasarımcılar tarafından dijital grafik, illüstrasyon ve baskının çeşitli alanlarında, basılı materyaller, web içeriği, interaktif medya, videolar ve mobil uygulamalar gibi her türlü multimedya kaynağının geliştirilmesinde yaygın olarak kullanılan endüstri standardı bir vektör grafik yazılımıdır. .


Ürüne yeni bir bakışla 3D efektler uygulayın. Artık Döndürme, Döndürme, Ekstrüzyon, Işık ve Gölge gibi 3B efektleri vektör grafiklerine kolayca uygulayabilir ve 3B grafikler oluşturabilirsiniz. Adobe Substance malzemeleri ve işleme seçenekleriyle birlikte tüm bu efektleri tek bir 3B panelde bulun.
Adobe Substance malzemeleriyle dokular ekleyin. Substance malzemeleri kullanarak resminize doku ekleyebilir ve gerçekçi 3D grafikler oluşturabilirsiniz. Kendi malzemenizi ekleyebilir veya binlerce Adobe Substance malzeme kaynağı arasından seçim yapabilirsiniz.
Yorum yapmak için açık erişim. Çalışmanızın bağlantısını ortak çalışanlarla, ekip üyeleriyle veya herhangi biriyle paylaşabilirsiniz. Artık bağlantıya sahip olan herkes, çalışmanızı görüntüleyebilir ve etkili işbirliği için geri bildirim paylaşabilir. Illustrator'da paylaşılan bir belgedeki kritik yorumları görüntüleyebilirsiniz.

Yenilikler paneliyle içeriğe dayalı kendi kendini yöneten içerik. Artık Keşfet paneliyle yeni özellikleri kolayca öğrenebilir ve hızlı yardım alabilirsiniz. Panel ayrıca becerilerinize ve yaptığınız işe dayalı öneriler de görüntüler. Bu öneriler, çok adımlı iş akışlarının nasıl hızlandırılacağına ilişkin ipuçlarını ve kılavuzları içerir.
Eksik yazı tiplerini ekstra çaba harcamadan etkinleştirin. Artık belgeleri herhangi bir bilgisayara indirebilir ve eksik yazı tiplerini manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan sorunsuz bir şekilde çalışabilirsiniz. Eksik fontlar, Adobe Fonts'tan eşleşen fontlarla değiştirilir.Benzer Metni Vurgula özelliğiyle iyileştirilmiş performans. Artık belgenizdeki tüm metin kutularını seçebilir ve metin özelliklerini her metin kutusunda manuel olarak çalıştırmadan veya Illustrator'dan çıkmadan aynı anda değiştirebilirsiniz. Gelişmiş Benzeri Vurgula işlevi, yazı tipi boyutuna, dolgu rengine, yazı tipi stiline ve yazı tipine göre metin seçmenize olanak tanır.
Bağlantılı bulut belgelerini barındırma. Artık bağlantılı bulut PSD belgelerini Illustrator belgelerinde barındırabilir veya gömebilirsiniz. Bulut PSD dosyalarını güncelleyin veya yeniden bağlayın ve dosyayı düzenlemeniz gerektiğinde bunları çalışma yüzeyine yapıştırın.

HEIF veya WebP formatları için destek. Artık HEIF (Yüksek Verimli Görüntü Dosyası Formatı) veya WebP dosyalarını Illustrator'da açabilir veya barındırabilirsiniz. Windows'ta Illustrator'da HEIF dosyalarına erişmek için kodek dosyalarına ihtiyacınız vardır.
Değişken genişlikte basitleştirilmiş vuruşlar. Illustrator, konturlara basitleştirilmiş yollar uyguladığından, artık daha az bağlantı noktasıyla değişken genişlikteki konturları kolayca ayarlayabilir veya genişletebilirsiniz.
 

Adobe Illustrator 2022 26.5 | Katılımsız | Full İndir
ekran.gif

1660854843_silentall-1.png

3eee6d10d789c4d07b0c3053f74bdb221065cc73
 

whats_new_tile_1_png_img.png

 
tire.png
dosyabilgileri.png

Boyut: 1.53 Gb
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 10 / 11
[x64]

kurulumbilgileri.png

.:: Kurulum Notları ::.
32 ve 64 bit sürümler birleştirilmiştir.
Sisteminize uygun olan sürüm kurulur.
Kurulumla ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.

indirmelinki.png
tire.png

indirherkes.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.