Jump to content

Adobe Photoshop 2022 v23.5 | Katılımsız | Full İndir


Önerilen İletiler

2022photoshop.png 

Adobe Photoshop 2022 - Grafikleri işlemek için programın yeni bir sürümü. Birçok grafik formatı desteklenir. Adobe Photoshop, hem yeni görüntüler oluşturmanıza hem de bunları düzenlemenize olanak tanır. Photoshop, fotogerçekçi görüntüler oluşturmak, renkli taranmış görüntülerle çalışmak, rötuş, renk düzeltme, kolaj, grafik dönüştürme, renk ayrımı vb. için kullanılır. Adobe Photoshop, bitmap'lerle çalışmanın tüm yöntemlerine sahipken, katmanlarla çalışma ve konturları kullanma yeteneğine sahiptir. silentall.com adresinden ücretsiz olarak indirilebilen program, sunduğu en geniş olanaklar, yüksek verimlilik ve hız ile profesyonel grafik editörleri arasında tartışmasız lider konumundadır. 

Adobe Photoshop 2022'deki yeni özellikler:

Fareyle üzerine gelindiğinde otomatik vurgulama. Nesneleri seçmek, yaygın olarak kullanılan Photoshop iş akışlarının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu sürümde, Nesne Seçimi aracı, üzerine gelip tıkladığınızda görüntünün bir bölümünü otomatik olarak seçmenize olanak tanıyan yeni özelliklere sahiptir.

Yorum yapmak için gönderme. Yaratıcı akışınızı devam ettirin ve tasarımlarınız hakkında geri bildirim göndermeye ve almaya yeni bir göz atın; artık Photoshop'tan ayrılmanıza gerek yok. Temel olarak! Artık Photoshop bulut belgelerinizi iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle kolayca paylaşabilir ve yorumları, bağlamsal sabitlenmiş notları ve ek açıklamaları kullanarak geri bildirim verebilir ve alabilirsiniz.

Illustrator ile geliştirilmiş etkileşim. En sevdiğiniz uygulamalar olan Illustrator ve Photoshop arasındaki iyileştirilmiş birlikte çalışabilirlik, düzenlemeye ve bunlarla çalışmaya devam etmek için katmanlar, vektör şekilleri, yollar ve vektör maskeleri içeren AI dosyalarını Photoshop'a aktarmayı kolaylaştırır.

Yeni gelişmiş Sinir Filtreleri. Adobe Sensei tarafından desteklenen Neural Filters bileşeni artık yeni yaratıcı olanaklar sunan güncellenmiş ve geliştirilmiş filtreler içeriyor. Yeni önerilen ve beta filtrelerini kullanarak Photoshop'a harika efektler ekleyebilirsiniz.
 

Adobe Photoshop 2022 v23.5 | Katılımsız | Full İndir
ekran.gif

adobe-photoshop-screenshot-01.png

adobe-photoshop-screenshot-04.png

 
tire.png
dosyabilgileri.png

Boyut: 2.82 Gb
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 10 / 11
[x64]

indirmelinki.png
tire.png

indirherkes.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.