Jump to content

Adobe Photoshop 2022 23.5.1.724 | Final Full Katılımsız


Forjest

Önerilen İletiler

Adobe Photoshop 2022 v23.4.1.547 (x64) | Katılımsız | Full İndir | Tüm Kullanıcılar
tire.png

Adobe Photoshop ile gerçekliği yeniden hayal edin . Dünya çapında milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor. Posterlerden ambalajlara, temel afişlerden güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop, yaratıcı dünyanın hareket etmesini sağlar. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.
Yaratıcı dünya Photoshop'ta çalışır. Dünya çapında milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop kullanıyor.
 

Özellikler :

Herkesin her şeyi tasarlaması için tasarlandı.
Posterlerden ambalajlara, temel afişlerden güzel web sitelerine, unutulmaz logolardan göz alıcı simgelere kadar Photoshop, yaratıcı dünyanın hareket etmesini sağlar. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla yeni başlayanlar bile harika şeyler yapabilir.
Sadece fotoğraf çekmek değil. Nefes kesen.
İster günlük düzenlemeler ister tam dönüşümler arıyor olun, grafik tasarım yazılımımız, anlık görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, nesneleri kaldırın, rötuş yapın ve onarın. Sıradan olanı olağanüstü bir şeye dönüştürmek için renk, efektler ve daha fazlasıyla oynayın.
Boya fırçasına güç verin.
Özellikle illüstratörler için tasarlanmış araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerde boyayın. Kontur yumuşatma ile parlak görünümler elde edin. Ünlü illüstratör Kyle T. Webster'ın 1.000'den fazlası dahil olmak üzere gerçek hissi veren kurşun kalemler, tükenmez kalemler, keçeli kalemler ve fırçalarla yaratın.
Simetri modu
Eksenlerinizi tanımlamanıza ve dairesel, radyal, spiral ve mandala gibi önceden ayarlanmış desenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan yeni bir modla mükemmel simetride boyayın.
Yeni İçeriğe Duyarlı Dolgu deneyimi
Özel bir çalışma alanı, dolgular için kullanılacak pikselleri tam olarak seçmenize olanak tanır ve Adobe Sensei bunları döndürmeyi, ölçeklendirmeyi ve yansıtmayı kolaylaştırır.
Çerçeve aracı
Tuvalinizde yer tutucu olarak kullanmak için şekil veya metin çerçeveleri oluşturun. Çerçeveleri doldurmak için görüntüleri sürükleyip bırakın; sığacak şekilde ölçeklenirler.
 

Adobe Photoshop 2022 23.5.1.724 | Final Full Katılımsız
dosyabilgileri.png

Boyut: 1.95 GB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm/Katılımsız
Platform: Windows 10 / 11 [x64]

kurulumbilgileri.png

.:: Kurulum Notları ::.
Kurulumla ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.

Bilgi: Adobe PhotoShop'un çalışması için gereksinim duyduğu "Microsoft C++ kütüphanelerinin" kurulu olması gerekmektedir.

 

indirmelinki.png

https://disk.yandex.com.tr/d/mm9akDTDavkoHQ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.