Jump to content

Görev Kapatıcı v1.0


Önerilen İletiler

  • Yönetici

Merhaba  Değerli Arkadaşlar Bu Küçük çaplı Uygulama ile Sistem Tepsisin de Gereksiz Yere Çalışan Uygulamaları Otomatik Kapatmanıza Yardımcı Olacak Bir Uygulamadır.

Oyun Oynarken Veya Projeler Üzerin de Çalışmalar Yaparken Arka Plan da Çalışan Gereksiz Uygulamaları Kapatarak Bilgisayarınızın Performansını Artırır. Ve Projelerinizi Bilgisayarınız da kasmadan hazırlayabilir oyun oynayabilirsiniz. 

********************************************************************************************************************************************************************

Hello dear friends, this is a small application that will help you automatically close unnecessary applications on the system tray.

Increases the performance of your computer by closing unnecessary applications running in the background while playing games or working on projects. And you can prepare your projects from your computer and play games.

 

39etius.jpeg

 

Download

 

Güle Güle Kullanmanız  Dileğiyle. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.