Jump to content

Link kısaltmalar güvenilir mi?


Mevlüt Kerem Kırantepe

Önerilen İletiler

  • Link Kısaltma Nedir?

   Link kısaltmalar kullanıcı ve aracı arasında belirlenen sözleşme üzerinden uzun veya kısa herhangi bir linki kısaltarak kullanıcıya tıklama üzerinden ücret alacağını vaat eder.

Örneğin kısaltılmış her linke başarılı giriş için 0,20 TL

  • Link Kısaltmalar Güvenlimi?

   Link kısaltmaların güvenirliği veya yasal durumu hakkında pek bir bilgi olmasa bile link kısaltmalar iki ara yüzde reklamlar ile para kazandırır yani çıkan reklamların ne olacağı belli değildir bunlar yasadışı siteler ( Kumar alışveriş, Sahte Alışveriş siteleri vb. ), uygun olmayan veya kötüye kullanım siteleri olabilir, bunun sonucunda sizin siteniz olarak başka bir siteye girilebilir ve kayıplara mal olunabilir bunun sonucunda genel olarak sözleşmeler sizin sorumluluğunuzda olduğunu belirtir bu durum yaşanmasa bile link yayan ve oluşturan siz olduğunuz için sorumluluk sizin olucaktır.

Kısaca küçük ücretler için büyük sorumluluklar almak değersiz gibi gözükmektedir.

Örnek Sözleşme;

Kullanım Şartları Ve Sözleşme

Web sitemize kayıt olduktan sonra bu sözleşmeyi peşinen kabul etmiş olursunuz.

1 - Profil bilgileriniz hatalı girildiğinde talep ettiğiniz ödeme iptal edilir ve doğru bilgileri girdikten sonra talep etmeniz istenilir.

2 - Sitemiz üzerinden girilen bilgilerin çoğu daha sonra değiştirilemez ve kalıcı olarak hesabınıza atanır.

3 - Kişisel bilgilerinizi değiştirdiğiniz takdirde güvenliğiniz için sistemde 3 ay boyunca muhafaza ederiz.

4 - Ödeme alt limitine ulaşmadan ödeme alamazsınız, ödeme alt limitlerini kontrol etmek için üst menüden diğer > bilgilerim sayfasına gidebilirsiniz.

5 - Eklediğiniz telefon numarasına SMS almayı kabul etmiş olursunuz. SMS içeriğinde bulunan SMS iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

6 - Referans kazancınız ödeme talebinde tüm miktarı aktarılarak ödenir.

7 - Kendi kendinize referans olduğunuz takdirde her iki hesabınızda kapatılır ve ödemesi yapılmaz.

8 - Sahte tıklama, bot vb. trafik kabul edilmemektedir, hesabınız kapatılır ve ödemeniz yapılmaz.

9 - Cihazlara virüs bulaştırarak sahte tıklama sağlayanalar kesinlikle engellenecektir. Virüs bulaştırdıkları cihaz sahiplerine verdikleri zarardan hiç bir şekilde sorumlu olmayacağımız gibi adli makamlarca istenildiğinde virüs bulaştıranların kimlik bilgileri adli makamlara bildirilecektir.

10 - Farklı link kısaltma sitelerinden bağlantılarımızı kısaltmanız yasaktır.

11 - Kısaltılan link içeriğinde çocuk istismarı, intihara yönlendirme veya uyuşturucu madde kullanılmasını kolaylaştırma olduğu takdirde hesabınız kapatılarak ödemeniz yapılmayacaktır.

12 - Link kısaltırken birden fazla yanlış kategori seçimi halinde hesabınız kapatılmasına neden olabilir. Kategorilerin tamamı sabit Firmaya Özel Para Birimi almaktadır ve her kategoriye özel reklam şablonu ve reklam modeli bulunmaktadır. Yanlış kategori seçtiğinizde trafiğinize uygun reklamlar çıkmayacağı için Firmaya Özel Para Birimi oranınız düşecektir. Trafiğinize uygun reklamların çıkması Firmaya Özel Para Birimi oranlarınızı artıracaktır.

13 - Kısaltılan (yönlendirilen) web sayfasının içeriğinden hiç bir şekilde sorumlu değiliz. Sayfaların sorumluluğu tamamen paylaşım yapan kullanıcıya (size) aittir. Bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmaz ancak adli durumlarda bilgileriniz gerekli merciilere iletilecektir.

14 - Reklam geçmeyi videolu, görsel veya yazılı bir şekilde anlatan kişilerin Firmaya Özel Para Birimi oranlarını düşürme hakkına sahibiz.

15 - Herhangi bir sebepten dolayı hesabınız kapatılırsa tekrar üye olamazsınız.

16 - Desteğe ihtiyacınız varsa Firma Bilgisi adresine mail atabilir veya buraya tıklayarak destek talebi oluşturabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.