Jump to content

Önerilen İletiler

Merhaba,

Python diline başlayan bir kişinin göreceği ilk kod genellikle print kodudur. Bizde sizlerle print kodundan başlayarak python dilini öğreneceğiz. Sizde bu macerada bizlerle olarak eksiklerinizi kapata bilir ve eksiği olanlara yardım edebilirsiniz.

Tabiki Hepimizin Görevleri var şimdilik görevlerimizin bir tanesini ve bir dikkat edilmesi gerekilen kuralı bilsek yetecektir.

• Üyeler ve Yöneticilere karşı saygılı olmak. Eğer bir sorununuz varsa bunları moderatör veya yönetici ekibine mesaj olarak ilete bilirsiniz. ( Şikayet durumunda delil olması sizin için daha iyi olacaktır. )
  •  Lütfen kimseyle tartışırken şifre, adres, telefon numaranız ve özel bilgilerinizi vermeyiniz.

Eğer bir eğitim içeresinde bir ek klasörü ayrı olarak bırakılacak ise Dosya Numarası + # + ( Konu Başlık Numarası ) ile yazılır.

Örneğin;

3. Gün dosyası: { Dosya Numarası # 3 } Şeklinde yazılır.

Sizden istediğimiz küçük bir şey var belki heyecanlısınız veya yanlış bir durum var yada her hangi bir durum için konuya cevap yüklerken lütfen anlaşılır ve tek seferde yazınız çünkü sizin her yazdığınız cevapta konuyu takip eden kişilere bildirim gidecektir buda onların önemli maddeleri kaçırmasına sebep olabilir.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Başlık Python #1 olarak değiştirildi

Konu hakkında bulunan sorularınızı yorum olarak ekleye bilirsiniz. Her zaman sizin için burada olmaya çalışıyorum ilk aktifliğimde sizlere dönüş yapacağım.

Dersle ilgili sorun, yorum ve şikayetlerinizi iletişim yoluyla bizlere ilete bilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederim.

😇

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

KartalSoftware Forum kurallarını okudum ve kabul ettim.